Kosze do segregacji

Od wielu lat interesujemy się ekologią, a zainteresowanie to znalazło wyraz w dwóch obszarach. Pierwszy to reorganizacja procesu produkcyjnego w naszej firmie, co sprawiło, że recyklingowi poddajemy obecnie 100% wadliwych materiałów produkcyjnych, dzięki czemu minimalizujemy zanieczyszczenie środowiska trudno rozkładającymi się odpadami z tworzyw sztucznych.
Zmodernizowaliśmy także naszą przemysłową instalację wodną i w rezultacie pracuje ona w układzie zamkniętym. Konsekwentnie modernizujemy nasz park maszynowy, duży nacisk kładąc na energooszczędność nowych urządzeń.

ECOBIN

Projekt poszczególnych pojemników na planie wycinka koła pozwolił na uzyskanie korzystnej kubatury każdego z nich (ok. 12 l), przy niedużych wymiarach zewnętrznych całego kosza (wysokość 39,5 cm, średnica całkowita 44 cm).

ECOBIN+

Zamontowana na stałe, nie wymagająca podnoszenia pokrywa, dzięki której zostało wyeliminowane ryzyko wydzielania się nieprzyjemnych zapachów z odpadów organicznych.

ECORACK

Stojak/nosidło do segregacji pustych opakowań szklanych. Zapomnij o przewracających się pustych butelkach i słoikach. Oszczędzaj miejsce i zyskaj dodatkową przestrzeń w kuchni. Wymiary: 37,5 cm x 10 cm x 49,5 cm

SmartECO

W pewnym momencie zauważyliśmy, że segregacja śmieci w domowych warunkach bywa problematyczna – trudno znaleźć odpowiednie pojemniki, a gdy już na takie natrafimy to rzadko stanowią one ozdobę naszej kuchni. Dlatego w 2012 roku powołaliśmy do życia markę SmartECO, która stała się odpowiedzią na nasze własne problemy. Stworzyliśmy obrotowe kosze do segregacji odpadów, dzięki którym możemy uprościć prowadzenie ekologicznego gospodarstwa domowego, łącząc ekologię i ekonomię. Innymi słowy chcemy by segregacja śmieci była jak najtańsza, a eko-dom był rozwiązaniem dostępnym dla każdego.
Poznaj więcej szczegółów naszych unikatowych obrotowych koszów do segregacji odpadów Ecobin i Ecobin+ oraz stojaka do segregacji szkła Ecorack.

Chcesz uzyskać więcej szczegółów naszej oferty? Potrzebujesz wyceny?
Title