O firmie

Firma SULITECH została założona w 1994 r. w Gdańsku. Rozpoczęliśmy naszą działalność od produkcji plastikowych elementów wchodzących w skład central klimatyzacyjnych. Dynamiczny rozwój firmy pozwolił nam na wybudowanie w roku 2007 własnej, nowej siedziby w położonej pod Gdańskiem miejscowości Kolbudy.
Obecnie zajmujemy się kompleksowym wdrażaniem projektów z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych, począwszy od doradztwa technicznego, poprzez wykonanie dokumentacji formy wraz z jej wytworzeniem, a kończąc na produkcji gotowych elementów plastikowych.
Chcemy aby nasi odbiorcy znajdowali w nas partnera, który w sposób maksymalnie wydajny i profesjonalny będzie zaspokajał ich potrzeby w zakresie produkcji wyprasek metodą wtrysku.
Wykorzystujemy przejrzystość oraz nieskomplikowanie struktury zarządczej naszego niedużego przedsiębiorstwa dla szybszego, oraz bardziej spersonalizowanego odpowiadania na potrzeby naszych zarówno obecnych jak i potencjalnych klientów. Nie rezygnujemy jednocześnie z wiedzy oraz dobrych praktyk wypracowanych w dużych przedsiębiorstwach. Posiadany przez nas informatyczny system zarządzania procesami klasy ERP oraz komputerowy system kontroli produkcji pozwalają nam na realizację nawet bardzo dużych zleceń.
Specjalizujemy się zwłaszcza w wypraskach technicznych, znajdujących zastosowanie m.in. w branżach maszynowych, elektrotechnicznych oraz budowlanych.

Szybkie terminy realizacji

Wybierzemy dogodny termin realizacji dla Twojego zamówienia

Kompleksowa i profesjonalna realizacja

Nasi specjaliści zrealizują Twoje każde zlecenie

Bardzo duże doświadczenie w branży

Jesteśmy już ponad 25 lat na rynku

Konkurencyjne ceny

Porównaj nasze ceny z konkurencją

Rozwój

Wprowadzamy nowe, profesjonalne i konkurencyjne wyroby we współpracy z dostawcami.

Dbamy o środowisko

Recyklingowi poddajemy obecnie 100% wadliwych materiałów produkcyjnych, dzięki czemu minimalizujemy zanieczyszczenie środowiska.

Wsparcie na każdym etapie projektu

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji przez cały czas wykonywania projektu

Wysoka jakość produktów

Każdy odbiorca jest przez nas traktowany indywidualnie
Katalog SULITECH – Elementy standardowe do central wentylacyjnych
Title