Zestandaryzowane elementy central

W 2000 roku rozpoczęliśmy produkcję wyprasek służących do produkcji obudów urządzeń przemysłowych, w szczególności central klimatyzacyjnych. Posiadamy obecnie w naszej ofercie pełen zestaw elementów umożliwiający samodzielne zbudowanie modułowej obudowy centrali. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na zaprojektowanie optymalnej konstrukcji każdej z wyprasek wraz odpowiednim dla nich rodzajem tworzywa, dzięki czemu charakteryzują się one bardzo wysoką wytrzymałością przy zachowaniu wysokich walorów ergonomiczności.

zobacz więcej

 

Projekty indywidualne

Bardzo istotnym elementem naszej działalności jest realizacja projektów indywidualnych, dostosowanych do szczególnych potrzeb klienta. W odróżnieniu od innych firm jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową ofertę, co wiąże się z wzięciem pełnej odpowiedzialności za całość realizowanego projektu, w tym za przygotowanie pełnej dokumentacji technicznej, produkcję formy oraz wdrożenie produktu do produkcji seryjnej. Pozwala to naszym odbiorcom na znaczną oszczędność czasu, ze względu na brak konieczności koordynowania działań pomiędzy innymi podmiotami. Nie do przecenienia jest możliwość kontrolowania postępów realizacji projektu na poziomie jednej firmy.

zobacz więcej

 

Przepustnice wielopłaszczyznowe

Produkowane przez nas przepustnice wielopłaszczyznowe służą do regulacji przepływu powietrza we wszelakiego rodzaju systemach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Przy ich projektowaniu położyliśmy bardzo duży nacisk na uzyskanie maksymalnie stabilnej konstrukcji przy jednoczesnym zachowaniu niskiej wagi oraz łatwości montażu. Stało się to możliwe dzięki zastosowaniu profili aluminiowych do zbudowania ramy oraz elementów z tworzyw sztucznych służących do przeniesienia napędu.

zobacz więcej

 

Kosze do segregacji odpadów

Wyjątkowy kosz do segregacji odpadów z trzema obrotowymi pojemnikami. Zaprojektowanie poszczególnych pojemników na planie wycinka koła pozwoliło na uzyskanie korzystnej kubatury każdego z nich przy niedużych wymiarach zewnętrznych całego kosza. Zawieszenie poszczególnych komór na stojaku z możliwością swobodnego ich obracania umożliwia łatwy do nich dostęp, i to pomimo umieszczenia kosza w szafce pod zlewem.

zobacz więcej