Sulitech Plastics Processing

Firma SULITECH została założona w 1994 r. w Gdańsku. Rozpoczęliśmy naszą działalność od produkcji plastikowych elementów wchodzących w skład central klimatyzacyjnych. Dynamiczny rozwój firmy pozowolił nam na wybudowanie w roku 2007 własnej, nowej siedziby w położonej pod Gdańskiem miejscowości Kolbudy. 

Obecnie zajmujemy się kompleksowym wdrażaniem projektów z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych, począwszy od doradztwa technicznego, poprzez wykonanie dokumentacji formy wraz z jej wytworzeniem, a kończąc na produkcji gotowych elementów plastikowych.

Specjalizujemy się zwłaszcza w wypraskach technicznych, znajdujących zastosowanie m.in. w branżach maszynowych, elektrotechnicznych oraz budowlanych.

Chcemy aby nasi odbiorcy znajdowali w nas partnera, który w sposób maksymalnie wydajny i profesjonalny będzie zaspokajał ich potrzeby w zakresie produkcji wyprasek metodą wtrysku.

Nie wstydzimy się tego, że nie jesteśmy duża firmą. Postanowiliśmy wykorzystać przejrzystość oraz nieskomplikowanie struktury zarządczej naszego przedsiębiorstwa dla szybszego, oraz bardziej spersonalizowanego odpowiadania na potrzeby naszych zarówno obecnych jak i potencjalnych klientów.

Nie rezygnujemy jednocześnie z wiedzy oraz dobrych praktyk wypracowanych w dużych przedsiębiorstwach. Posiadany przez nas informatyczny system zarządzania procesami klasy ERP oraz komputerowy system kontroli produkcji pozwalają nam na realizację nawet bardzo dużych zleceń. Znane przysłowie: „małe jest piękne” w naszym wypadku brzmi: „małe jest bardziej efektywne i skupione na kliencie”. Słowem, SULITECH - mała duża firma.

 

 
Sulitech Certyfikacja Systemu Jakości